0 Iepirkuma grozs 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Impulsa naglas RoundDrive 3,1x98mm pusrievotas, karsti cinkotas, 2500 + 2 IM100Ci

  Produkta kods: 142041
  Garantija 2 gadi
  Cena
  140.72€

  Naglas garums - 98mm

  Naglas diametrs - 3,1mm

  Naglu apstrāde - karsti cinkotas

  Iepakojums - 2500 naglas un 2 gāzes baloni

  Naglu veids - pusrievotas

  Izmantojamais instruments - Paslode IM100Ci

   

  Ražots Eiropā

  Paslode naglas tiek izgatavotas Dānijā, Spānijā un Zviedrijā. Tas, ka naglas tiek izgatavotas tuvējā reģionā, attīsta reģiona ekonomiku,uzlabo nodarbinātību, kā arī padara loģistikas procesu efektīvāku. Tādējādi varam nodrošināt likumam atbilstošas ražošanas metodes, un produkts tiek kontrolēts visa procesa laikā, sākot ar izejvielu izgatavošanu. Rūpniecības ražošanas process ir sertificēts saskaņā ar ISO 9001 kvalitātes standartu.

  Nepārtraukta produkta pilnveidošana

  Eiropas Paslode produktu attīstīšanas departamentos strādā vairāk nekā 500 cilvēku. Viņi nepārtraukti kontaktējas ar profesionāliem būvniekiem un izstrādā arvien labākas naglas un instrumentus (piem., GALV-PLUS®, RounDrive®, EasyClick utt.).

  Vides draugs

  Paslode rūpējas par to, lai mūsu bērnu dzīve būtu labāka. Lai mūsu izmantotās izejvielas būtu pēc iespējas tīrākas (cinka saturs 99,99 %) un lai tajos nebūtu smago metālu, piemēram, hroma, kadmija un svina. Arī sālskābes izmantošana ražošanā ir pagātne. Naglu galviņu pārklājuma izejviela atbilst ES direktīvām, un attiecībā uz šķīdinātāja saturu tiek ievērotas vides aizsardzības prasības.Rūpnīcas ir sertificētas saskaņā ar ISO 14001 vides sertifikātu, kas nozīmē, ka tām ir atkritumu pārstrādes programma un tajās tiek aktīvi samazināti zaudējumi un liekais enerģijas patēriņš.

  Atbilst prasībām

  Paslode atbilst gan nacionālajām prasībām (DIN, DTU,VTT), gan ES specifikācijai un regulām. Saraksta jaunpienācējs ir EUROCODE 5 jeb konstrukciju projektēšanas direktīva. Paslode un Duo-Fast atbilst visām darba drošības prasībām, piemēram, EN792 un 75/324/EEC aerosolu direktīvai, un aktīvi piedalās standartizēšanā Lielbritānijā, Vācijā un Dānijā.

  Pieteikties jaunumiem