0 Iepirkuma grozs 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Piegādes informācija

  Interneta veikals koveikals.lv padara iepirkšanos vienkāršu un ērtu - izdari pasūtījumu, izvēlies vēlamo apmaksas un piegādes veidu un saņem savu jauno pirkumu maksimāli ātri. Piedāvajam preces saņemt pie mums veikalā, saņemt kādā no piegādes punktiem vai arī piegādāt uz Jūsu vēlamo adresi.

  Preces saņemšana veikalā

  Šmerļa ielā 3, Rīga, LV-1006

  Darba dienās no 9:00 – 17:30

  Sestdienās, svētdienās un svētku dienās nestrādājam

  Preces saņemšana notiek 1-3 darba dienu laikā, pēc rēķina apmaksas vai maksājot uz vietas veikalā ar bankas karti vai skaidru naudu, pie nosacījuma, ja prece ir koveikals.lv noliktavā. Ja preces nav noliktavā, tad saņemšanas laiks tiek iepriekš saskaņots. 

  Lai saņemtu pasūtījumu, ir nepieciešams personu apliecinošs dokuments (pase vai eID karte), ja pasūtījumu saņems cita persona – norādiet to, veicot pasūtījumu.

  Omnivas pakomāti

  Piegāde notiek 1-3 darba dienu laikā, pēc rēķina apmaksas, ja prece ir koveikals.lv noliktavā. Ja preces nav noliktavā, tad piegādes laiks tiek iepriekš saskaņots.

  Preces saņemšana Omnivat pakomātā ir piemērota tad, ja Jūs vēlaties saņemt sev izvēlētajā vietā un laikā kādā no Omnivat pakomātiem Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. Veicot pasūtījumu koveikals.lv lapā, izvēlaties, kurš no Omnivat pakomātiem Jums ir visērtākais. Pievērsiet uzmanību preces svara un gabarīta ierobežojumiem.

  Izvēloties šo piegādes veidu, Jums jānorēķinās ar bankas pārskaitījumu uzreizs pēc preces pasūtījuma veikšanas saskaņā ar avansa maksājuma rēķinu, kurš tiks nosūtīts uz Jūsu norādīto e-pastu. Prece tiek izsūtīta uz Jūsu izvēlēto Omnivat pakomātu tikai tad, kad nauda par rēķinu ir saņemta mūsu bankas (SEB banka) kontā.

  Kad prece ir atsūtīta uz Omnivat pakomātu, saņemsiet īsziņu, ka Jūsu pasūtījums ir piegādāts izvēlētajā saņemšanas vietā, kā arī instrukciju, kā rīkoties tālāk. Prece jāizņem 3 darba dienu laikā pēc īsziņas saņemšanas.

  Sūtījuma izmēri nevar pārsniegt:
  64 cm garums x 38 cm platums x 39cm augstums.
  Sūtījuma maksimālais svars 30kg.

  Preču piegādes cena Latvijā - 5 EUR; Lietuvā, Igaunijā - 8 EUR.

  Ja pasūtījuma summa pārsniedz 120,00EUR, preču piegādes cena ir 0,00EUR

  Piegāde ar kurjeru

  Piegāde Latvijas Lietuvas, Igaunijas teritorijā notiek 1-3 darba dienu laikā no 9:00 līdz 18:00 pēc rēķina apmaksas izmantojot DPD kurjerpastu, ja prece ir koveikals.lv noliktavā. Ja preces nav noliktavā, tad piegādes laiks tiek iepriekš saskaņots. Piegādes maksa tiek aprēķināta atkarībā no piegādes adreses, pasūtījuma svara un izmēra.

  Izvēloties šo piegādes veidu, Jums jānorēķinās ar bankas pārskaitījumu uzreizs pēc preces pasūtījuma veikšanas saskaņā ar avansa maksājuma rēķinu, kurš tiks nosūtīts uz Jūsu norādīto e-pastu. Prece tiek izsūtīta uz Jūsu piegādes adresi tikai tad, kad nauda par rēķinu ir saņemta mūsu bankas (SEB banka) kontā.

  Preces, kuru svars pārsniedz 30 kg tiek piegādātas tikai līdz norādītās adreses ārdurvīm. Lūdzam šajā gadījumā pašiem parūpēties par preces ienešanu vai uznešanu nepieciešamajās telpās.

  Preces piegāde notiks 1-3 darba dienas pēc tam, kad koveikals.lv darbinieks informēs Jūs pa tālruni vai e-pastu, ka Jūsu pasūtījums ir sagatavots nosūtīšanai. Pirms preces pieņemšanas un pavadzīmes parakstīšanas, vizuāli novērtējiet preces ārējo iepakojumu kurjera klātbūtnē!

   Labākajai iespējamajai transportēšanai, izmantojot DPD sistēmu, maksimālais vienas pakas svars - 31.5 kilogrami, kā arī ļoti nozīmīgs ir arī pakas kopgarums. Kopgarums – 2 platumi + 2 augstumi + garums – nedrīkst pārsniegt 300 cm. Maksimālais garums: 175 cm (garākā mala).

  Lielgabarīta preču saņemšanu iesakam veikt koveikals.lv veikalā!

  Paku piegādes cenas

  Rīga (EUR)

  Lielākās pilsētas* un reģioni** (EUR) 

  Pārējā Latvija (EUR)

  Igaunija/ Lietuva (EUR)

  Pamata cena

  4.00

  5.00

  10.00

  9.00

  Cena par kg

  0.15

  0.25

  0.40

  0.50

  * Aizkraukle, Alūksne, Balvi, Bauska, Cēsis, Daugavpils, Dobele, Gulbene, Jelgava, Jēkabpils, Jūrmala, Krāslava, Kuldīga, Liepāja, Limbaži, Ludza, Madona, Ogre, Preiļi, Rēzekne, Saldus, Talsi, Tukums, Valka, Valmiera, Ventspils

  **Novadi: Ādažu, Babītes, Baldones, Carnikavas, Garkalnes, Inčukalna, Krimuldas, Mālpils, Mārupes, Olaines, Ropažu, Salaspils, Saulkrastu, Siguldas, Stopiņu, Sējas, Ķekavas

  ***Igaunijā: Kihnu, Vormsi, Hiiumaa, Ruhnu, Saaremaa, Osmusaare, Piirisaare, Naissaare - pamatcena + 8 EUR
  Lietuvā: Kuršu kāpa - pamatcena + 21 EUR

  Visas cenas norādītas bez darba spēka piemaksas, degvielas koeficienta un bez PVN 0%.

  Ja pasūtījuma summa pārsniedz 120,00EUR, preču piegādes cena ir 0,00EUR.

  Neskaidrību gadījumā, lūdzu, zvaniet 25126487 vai rakstiet mums e-pastu uz administracija@kosters.lv

  Pieteikties jaunumiem